ZÁHADA Čtyřčlenná rodina se PŘIOTRÁVILA OXIDEM UHELNATÝM! Zdroj je NEZNÁMÝ!

rodina se přiotrávila oxidem uhelnatým
Zdroj: Mediafax
Oxidem uhelnatým se přiotrávila čtyřčlenná rodina. Ilustrační foto

Hasiči a záchranáři zasahovali v sobotu dopoledne v Kaplici na Českokrumlovsku, kde se v rodinném domku přiotrávili čtyři lidé oxidem uhelnatým. Pro agenturu Mediafax to potvrdila mluvčí hasičů Vendula Matějů.

"Čtyři obyvatele domku jsme vyvedli z objektu a předali do péče záchranářům," uvedla mluvčí hasičů Matějů. Po příjezdu záchranářů byli členové rodiny, matka, otec a starší dcera v bezvědomí, při vědomí byla jen devatenáctiletá mladší dcera.


Když se podařilo záchranářům přiotrávené členy rodiny dostat ven ze zamořeného objektu, začali se probouzet. Ve vážnějším stavu byl nakonec jen otec, kterého záchranka převezla k ošetření do nemocnice v Českých Budějovicích.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Při rodinné oslavě se přiotrávilo OSM LIDÍ!


"Zatím se nám na místě nepodařilo zjistit, co bylo zdrojem otravy. Případ si převzali policisté, kteří se nyní snaží objasnit, proč se rodina přiotrávila," uvedla mluvčí Matějů.

 

"Kolem deváté hodiny dopoledne devatenáctiletá dcera vstoupila do kuchyně a našla zde ležet v bezvědomí oba rodiče a starší sestru. Přivolala lékařkou pomoc a rodinu tak zachránila. V současné době jsou všichni členové rodiny mimo ohrožení života," upřesnil událost mlučí policie Jiří Matzner. Policisté nyní na místě zjišťují přesnou příčinu možné otravy či udušení, prověřují i plynové spotřebiče.

tn.cz / Mediafax