Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2011 20:36

ZÁHADA: Dohnala zpěvačku k šílenství černá magie?! Horecká píše čarodějnické knihy!

Hana Horecká
Zdroj: YouTube.com
Country zpěvačka Hana Horecká

Zpěvačka Hana Horecká, která skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích, má zkušenosti s černou magií. Potvrdil to jak Stanislav Ploch ze skupiny Schovanky, tak její manažerka Radka Jiráčková.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ Z TELEVIZNÍCH NOVIN
ČTĚTE TAKÉ:

KDO JE ZPĚVAČKA Hana Horecká? POSLECHNĚTE SI JEJÍ HITY“My s ní nejsme vůbec v kontaktu. My teď hrajeme na Slovensku. Nejsme v kontaktu dvacet let, víc jak dvacet let, od roku 1989 nejsme vůbec v kontaktu. Věnovala se jiným aktivitám místo hudby. Psala čarodějnické knihy,“ řekl Stanislav Ploch z country skupiny Schovanky, kde Hana Horecká začala zpívat v roce 1988.Co stojí za jejím sobotním zkratem, kdy držela v šachu více jak šest hodin policii a hrozila vlastní smrtí? Podle její manažerky má rozepsanou druhou knihu. Horecká se věnuje ezoterice, komunikaci s anděly a pozitivní magii. Stále koncertuje.

PSALI JSME:
ZHROUCENÁ ZPĚVAČKA SKONČILA V LÉČEBNĚ! Zásah trval 6 hodin!


V sobotu se zabarikádovala doma! Vyhrožovala sebevraždou!

Do Zbuzan u Prahy zamířili v sobotu odpoledne hasiči i policejní vyjednavač, v bytě se zde totiž zabarikádovala 55letá Hana Horecká a odmítala vyjít ven. Předtím volala policii, že se ji někdo snaží zabít, sdělila Mediafaxu mluvčí policie pro Prahu-venkov Markéta Johnová.

Žena podle prvotních informací měla v bytě v druhém patře pustit plyn a dceru ohrožovat nožem. To policie nepotvrdila, podle Johnové je ale 33letá dcera ženy již mimo byt.

Podle policie žena nejprve oznámila, že se ji někdo pokouší zabít. Když ale na místo dorazila hlídka, žena se v bytě zabarikádovala a odmítla komunikovat. Údajně je ve špatném psychickém stavu.

Na místo vyrazil policejní vyjednavač, hasiči s plošinou i záchranka. Vyjednavač na plošině vystoupal k otevřenému oknu bytu a snažil se ženu přesvědčit, aby otevřela. To se mu nepodařilo, na místo proto po 18. hodině dorazila policejní zásahová jednotka, které se podařilo dostat do bytu, ženu se jí ale zatím kontaktovat nepodařilo.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz
Reklama