ZBYTEČNÝ ÚRAZ! Mladík skočil do vody, vyplavalo už jen NEHYBNÉ TĚLO!

mladík se zranil po skoku do vody
Zdroj: Mediafax
Po skoku do vody vyplavalo na hladinu jen nehybné tělo mladíka. Jeho stav je kritický. Ilustrační foto

Vážné zranění si v Uherském Ostrohu na Uherskohradišťsku způsobil mladík, jehož nehybné tělo po skoku do vody vyplavalo na hladinu. Mladý muž skončil v nemocnici, informoval v pátek agenturu Mediafax mluvčí uherskohradišťských policistů Aleš Mergental.

Čtvrteční koupání mladého páru nabralo nečekaný spád. Mladík skočil do vody v místech, kde je hloubka asi jeden metr. Když se vynořil, jeho tělo zůstalo nehybně ležet na hladině. "Jeho přítelkyně si nejdřív myslela, že si dělá legraci a chce ji vystrašit tím, že dělá mrtvého. Přítel ležel na hladině dlouho a dívka pro něj skočila do vody," uvedl Mergental.

 

Spolu s dalšími lidmi dostala mladíka v bezvědomí na břeh. "U mladíka jsme úspěšně obnovili funkci srdce, přesto byl jeho stav kritický," sdělil k případu mluvčí zlínské záchranky Petr Olšan.


Záchranáři převezli mladíka na ARO uherskohradišťské nemocnice. "Muže jsme přijali, jeho stav je velmi závažný," řekl Mediafaxu mluvčí nemocnice Jan Karásek.


Ten upozorňuje veřejnost, aby dbala na opatrnost při koupání. "Nerozvážné jednání mladého muže potvrzuje jen to, že při letním dovádění musí nejen děti, ale i dospívající a dospělí dávat velký pozor. Každé zbytečné hazardování může přinést vážné následky na celý život," dodal Mergental.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax/tn.cz