ZDĚŠENÍ! Onanoval před ženami. V kapse měl spoďáry

Jedenatřicetiletý muž onanoval v neděli večer ve dvoře mezi domy v Ostravě-Hrabůvce před třemi ženami. Výtržník byl za stejný trestný čin už jednou odsouzen.

Muž se na veřejnosti pohlavně ukájel v době mezi 18:20 až 19:20 hodin, pozoroval při tom čtyřiačtyřicetiletou ženu a její dvacetiletou dceru. "Onanovat měl i před další 36letou ženou. Jedna z žen pak celou věc nahlásila," sdělila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.


ČTĚTE TAKÉ:

Na Třebíčsku řádí exhibicionista. Svléká se před dětmi

 
Přivolaná hlídka oběhla dům a u zadního vchodu viděla muže, který se po spatření policistů snažil z místa rychle odejít. Policisté ho zadrželi.

"Muž vytáhl z kapsy spodní prádlo, o němž prohlásil, že je jeho. Hlídce sdělil kuriózní vysvětlení, že si prádlo sundal, protože šel za manželkou," řekla Holčáková a dodala, že v dalších případech podezřelí policistům obvykle tvrdí, že chtěli pouze močit, a čin tak popírají.
 
Orientační dechová zkouška u výtržníka vykázala hodnotu zhruba jedno promile alkoholu. "Muži policie sdělila podezření z přečinu výtržnictví formou zkráceného přípravného řízení. Vzhledem k faktu, že je podezřelý z opakovaného spáchání obdobného činu výtržnictví, hrozí mu trest odnětí svobody až na tři roky. Muž byl za tento trestný čin už odsouzen v roce 2008," doplnila mluvčí.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax