NEHODA na D1: Řidička nabourala do benzínky!

Neobvyklá dopravní nehoda se stala v sobotu na dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Mimo silnici havarovala řidička, která nabourala do čerpací stanice a zranila pokladního.

Havárie se stala na 96,5 kilometru. "Zatím víme jen to, že řidička jela v terénním autě. Dostala smyk a narazila do objektu čerpací stanice. Provoz na dálnici omezen není, protože vozidlo skončilo mimo komunikaci," řekla agentuře Mediafax krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.
 


 

Podle zpráv z místa, dostala řidička v prostoru pumpy smyk. Narazila nejprve do čerpacího stojanu, od něj se odrzaila a předkem terénního vozu Volvo vjela do prostoru prodejny.
 

"Ve chvíli, kdy jsem vjížděla na čerpací stanici se auto dostalo do smyku a bylo úplně neovladatené. Nikdy se mi nic podobného za 15 let řízení nestalo," řekla řidička havarovaného vozu pro tn.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Auta v příkopech, zmuchlané plechy. SJÍZDNOST SILNIC ON-LINE!

 

Podle ředitelky krajské záchranky Vladislavy Filové prodavač utrpět jen lehčí poranění. "Sanitka jede na místo, takže rozsah poranění budeme přesně znát až později," dodala Filová.

tn.cz / mediafax / kos