Tyhle REVOLUČNÍ NOVINKY dal světu Steve Jobs! PODÍVEJTE SE!

Steve Jobs. Muž, který změnil pohled na technologie a pravděpodobně jediný člověk, který dokázal prodat cokoli. Měl jednoduché heslo "V mých výrobcích musí být trochu sexu!" A toto pravidlo zabíralo. Podívejte na výrobky, kterými Steve Jobs změnil pohled na technologický pokrok.

Macintosh

Právě model Macintosh znamel pro Apple průlom do světa počítačové technologie. Předchozí modely firmy Apple I, II, III a Apple Lisa se sice prodávaly, ale nikdy se nepřiblížily pozdějším úspěchům legendárního Macintoshe (název je převzatý z odrůdy jablka McIntosh).

PODÍVEJTE SE NA REKLAMU PROPAGUJÍCÍ MACINTOSHČTĚTE TAKÉ:
Steve Jobs - Jak šel čas...Macintosh na konkurencí výtězil jednoduchým ovládáním, integrací softwaru a hardweru a špičkové technologii, která byla podřízena těmto cílům. V neposlední řadě měly Macintoshe i inovátorský design, což prosazova právě Steve Jobs. Mnohdy na úkor důležitějším funkcím.

ČTĚTE TAKÉ:
ZEMŘEL STEVE JOBS! Zakladatel Applu a technologický vizionář!


PODÍVEJTE SE NA NOVINKY KTERÉ  APPLE PŘINESLiPod

Legendární hudební přehrávač začal Apple prodávat 23. října 2001 a během šesti let se ho prodalo přes 100 milionů. Opět to byl design a jednoduché ovládání, kterým se iPody odlišovaly od konkurence. Dotykové kolečko (click wheel), které slouží pro pohyb v menu ovlivnilo trh MP3 přehrávačů.iPhone

29. června 2007 se navždy změnil svět mobilních telefonů. Ten den totiž Apple vedený Stevem Jobsem začal prodávat své první iPhony. V té době naprosto nadčasové smartphony, braly lidem dech. Jobs odstranil klávesnici a na telefonu zůstalo jediné tlačítko, zbytek obstaral dotykový displej s funkcí multi-touch pro přibližování a oddalování fotek.

PODÍVEJTE SE NA REKLAMU NA IPHONESTEVE JOBS DOKÁZAL IPHONE VTIPNĚ PREZENTOVAT

Tehdy si Apple zajistil mnoho věrných zákazníků, kteří vždy s nadšením očekávali, co pro ně Jobs a jeho tým vymyslí.

ČTĚTE TAKÉ:
Svět truchlí pro Steva Jobse! Fanoušci se schází před prodejnami Applu


iPad

A nebyl by to Jobs, aby něco nevymyslel. Zaměřil se na oblast, kterou někteří výrobci počítačů zavrhli, jako slepou uličku. Vizionář Jobs ale 27. ledna 2010 představil multimediální tablet iPad, který zaplnil díru na trhu. Lidé najednou zjistili, že potřebují zařízení, které je větší, než mobilní telefon, ale tenčí, menší a lehčí, než notebook.Steve Jobs opět zvolil design podobný iPodům a iPhonům a měl úspěch. Odborníci žasli, jak je možné, že sklidil potlesk, když oznámil, že iPad nemá USB,  multitasking, nepřehraje flash videa a nemá ani kameru. I to je však část Jobsovy strategie. Výborná prezentace a  pozdější zdokonalení v iPadu 2 zabralo.

A jako už tolikrát všichni opět začali dohánět Apple a narychlo vyvíjet tablety.

iTunes Store

V roce 2003 Apple zprovoznil on-line obchod jehož pomocí prodává hudbu, elektronické knihy, nebo filmy. Do současné doby si lidé z iTunes Store stáhli přes 10 miliard nahrávek.

JOBS V TELEVIZNÍ DEBATĚ VTIPNĚ OBHAJUJE ITUNES

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz