Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2011 16:16

Agresivní ČECH VYBRZDIL KAMION na německé dálnici. Po nehodě napadl řidiče!

řidič
Zdroj: oficiální zdroj
Agresivní český řidič způsobil na německé dálnici A3 nehodu a napadl řidiče kamionu - ilustrační foto.

Český řidič, který nebyl spokojen s rychlostí tahače na dálnici A 3 směrem na Frankfurt, vytrestal jeho šoféra tím, že ho předjel a před ním přibrzdil. Manévr vyústil v kolizi vozidel, píše webový portál Main-Post.

Netrpělivý řidič mercedesu jel v úterý v koloně aut, která předjížděla tahač. Poté, co jej předjel i on, zařadil se před něj a prudce zabrzdil.

 

Řidič tahače nedokázal odvrátit kolizi. Oba vozy do sebe narazily. Pokračovaly však v jízdě a zastavily až na nejbližším parkovišti, kde vzteklý Čech vytáhl padesátiletého Němce z kabiny vozu. Ve vzteku rozkopl zadní světlo tahače. Napadený řidič se zamkl v kabině.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MLČENÍ o pirátovi z D1! Policie tají fakta o vyšetřování

VIDEOHITPARÁDA: TOP 5 pirátů silnic roku 2010

PIRÁT Z D1 dostal za vytlačení řidičky 5 let vězení!

 

Nato Němec mobilem přivolal dálniční policii. Český řidič mezitím ujížděl dál. Nakonec se ale rozhodl ohlásit celou záležitost na policii ve městě Aschaffenburgu. Místní policisté o jeho hrubém porušení dopravních předpisů byli informováni, zadrželi ho a odebrali mu řidičský průkaz.

 

Českému řidiči zatím policie zakázala řídit na území Německa. Případ nápadně připomíná počínání Aleše Trpišovského, který před několika týdny ve svém mercedesu ohrožoval řidiče na dálnici D1.

 

Jméno českého řidiče portál Main-Post nezmiňuje. Uvádí jen, že to byl muž ve věku 38 let. Trpišovskému je 43.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax
Reklama