Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2009 16:07

První muž na Měsíci věří v UFO. Americké bomby ve vesmíru

Bombardování Měsíce
Zdroj: NASA
Bombardování Měsíce

Americká NASA plánuje kontroverzní akci. Ještě letos chce bombardovat Měsíc. Neil Armstrong doufá, že to nerozhněvá ufony.

V Národním úřadu pro letectví a vesmír (NASA) už plánují, že 9. října zazní obří detonace na Měsíci. Dvoutunová kinetická střela by měla na satelitu Země vytvořit kráter, který by měl být v průměru deset kilometrů široký.


Účelem akce je zjistit, zda je na Měsíci voda. Pokud by se tato hypotéza potvrdila, už by nic nebránilo snům nejenom Neila Armstronga, aby na Měsíci žili lidé.


Ti, kteří věří v existenci mimozemských civilizací, se obávají, že bombardování Měsíce by mohli mimozemšťané považovat za akt vyhlášení války. Navíc Spojené státy podepsaly mezinárodní smlouvu o využívání vesmíru. Měsíc by podle ní měl být využíván pouze k mírovým účelům, využití zbraní je zakázáno. Je otázkou, jak se bude ostřelování zemského satelitu líbit mocipánům v ruském Kremlu.


Kinetické střely Kentaur by měly Američanům pomoci nalézt na Měsíci místa, kde se bude možné pro lidstvo jednou usadit. Není také vyloučené, že na Měsíci mimozemské civilizace už žily dávno před tím, že v roce 1969 na něj vstoupil Neil Armstrong.
 

První muž na Měsíci viděl UFO

 

Právě první muž na Měsíci společně s Buzzem Aldrinem jsou zastánci této myšlenky. V roce 2006 Aldrin řekl, že při letu Apolla 11 viděli UFO. Neznámé obrazce jsou dokonce zachycené i na videu. "Ty jsou ale velké, tomu ani nemůžeme uvěřit,“ křičeli američtí astronauti do centra NASA na Floridě.

Jsou na Měsíci mimozemšťané? Pokud ano, jak budou na bombardování reagovat? Otázky, na které už v říjnu budeme znát odpovědi.

ora TN.cz
Reklama