Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Australan dceru (12) opil a zfetoval. Zneužíval ji

Zneužívání. Ilustrační foto

Pětatřicetiletý otec z australského města Melbourne zneužíval dvanáctiletou dceru a hrozil, že vyvraždí celou rodinu, pokud dívka o tom řekne matce. Hrozí mu 11 až 13 let vězení, píše ve čtvrtek australský deník The Age.

Otec, jehož jméno nebylo zveřejněno, zneužíval dceru od loňského září do letošního února. Před tím ji vždy omámil drogami a opil.

Během středečního přelíčení soudu se otec přiznal ke 20 bodům obžaloby, které mimo jiné zahrnují incest, vytváření návyku jiného člověka na drogách, znásilnění, ublížení na zdraví a napadení policie.

Zločiny svého otce dcera prozradila, když ji matka vezla do školy.

Pronásledoval je v autě

Matka poté přijela do domu, kde rodina bydlela, zabalila své a dceřiny věci, naskočila do auta a s dívkou odjela. Manžel je začal pronásledovat ve svém autě.

Matka zastavila na čerpací stanici a schovala se s dcerou v dílně. Když je muž nemohl najít, nechal jim za stěračem dopis na rozloučenou a odjel. Jakmile si ho matka přečetla, zavolala policii, aby muže zadržela.

Policisté muže zastihli doma. Vyběhl proti nim s nožem v ruce a křičel: "Zastřelte mě, jestli jsem udělal něco špatného". Skončil s pouty na rukou.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax