Berlusconi mi za sex zaplatil 10 tisíc eur, tvrdí prostitutka Nadia

Silvio Berlusconi
Zdroj: oficiální zdroj
Italský premiér Silvio Berlusconi

Sedmadvacetiletá Nadia Macriová promluvila o radovánkách s italským premiérem Silviem Berlusconim, informuje ve čtvrtek webový portál deníku The Irish Times.

Uvedla, že jí šéf italské vlády zaplatil 10 tisíc eur (245 tisíc korun) za dvě "sexuální setkání".
 

Macriová uvedla, že se účastnila nočních večírků v premiérově rezidenci na Sardínii a v Miláně. Řekla to u soudu, který kvůli podezření z kuplířství vyšetřuje dva Berlusconiho přátele: Emilia Fedeho, šéfredaktora jedné z Berlusconiho televizních stanic, a manažera Leleho Moru. Právě tito muži měli Macriovou Berlusconimu představit.
 

PODÍVEJTE SE NA AFÉRU BERLUSCONIHO S MLADÝMI DÍVKAMI:


 

"U Berlusconiho jsem byla třikrát, jen dvakrát jsme ale měli sex," řekla Macriová a dodala, že jí italský premiér osobně předal obálku s 10 tisíci eury.
 

Uvedla také, že nočních akcí v premiérově rezidenci Villa Certoso na Sardínii se účastnilo 25 dívek a také řada osobností veřejného života, například advokáti a podnikatelé.
 

Na večírku podle Macriové nechyběla ani marihuana, kterou prý přivezlo Berlusconiho soukromé letadlo. Premiéra však marihuanu kouřit neviděla.
 

PSALI JSME:

Divoké party v Berlusconiho vile! Byly tam i nezletilé?
 

Čtyřiasedmdesátiletý Berlusconi stejně jako v případě předchozích obvinění popřel, že by Macriová byla jeho milenkou.
 

Berlusconiho sexuální poměry s velmi mladými dívkami zapříčinily jeho rozvod s o 20 let mladší manželkou Veronikou Lariovou. Ta podala žádost o rozvod loni v květnu poté, co vyšel najevo jeho milostný poměr s osmnáctiletou modelkou Letizií Noemiovou. Lariová patrně vysoudí vysoké výživné a zůstane jí nemalý majetek.
 

Berlusconi je považován za jednoho z nejbohatších Italů. Vlastní mimo jiné mediální koncern Mediaset a fotbalový klub AC Milán.

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax