BESTIE! Dcera UBODALA matku! Bodla ji ŠEDESÁTKRÁT!

Lisa Travesová (33) zavraždila svou matku Priscillu (61). V záchvatu vzteku ji více než šedesátkrát (!) bodla dvanácticentimetrovým kuchyňským nožem. A důvod? Matka ji nechtěla pustit ven…Informaci přinesl Daily Mail.

Travesová, která svou matku brutálně ubodala v jejich domě v britském Horncastlu, dostala doživotí. Zarážející je, že podle mnoha svědků svou matku velice milovala.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ZRŮDA: Američanka zabila těhotnou a vyřízla jí z těla NENAROZENÉ DÍTĚ!

 

Vztah obou žen byl však značně komplikovaný. Lisa neměla dovoleno žít svůj vlastní život. K vraždě také zřejmě přispěly finanční starosti a dceřino tvrzení, že byla sexuálně napadena.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ZRŮDA! Muž (25) brutálně ZNÁSILNIL ČTYŘMĚSÍČNÍ holčičku! Potom ji ZABIL!

 

Právě na základě tohoto tvrzení ji matka odmítla pustit ven. Došlo k divokému konfliktu, při kterém Lisa popadla nůž a svou matku více než šedesátkrát bodla do krku, hrudi a zad. Potom ji nechala mrtvou na podlaze a vyrazila za kamarádkou. Teprve několik hodin po činu zavolala policii.
 

K vraždě se původně nechtěla přiznat, ale těsně před začátkem procesu změnila názor. „Byl to záměrný, brutální útok,“ vyjádřil se soudce. Když potom vyjmenovával některá matčina zranění, Lisa si zacpávala uši a kroutila hlavou.

 

Svého činu hořce lituje a popsala ho jako „moment absolutního šílenství“. To ale její milované matce život nevrátí…

 

TN.cz