Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Silný příběh

Bezdomovec našel prsten s obrovským diamantem. Přečtěte si, jak se zachoval

Bezdomovec a prsten
Zdroj: tvnoviny.sk, youtube.com
Billy Ray Harris a nalezený diamantový prsten

Zamyslete se sami nad sebou, co byste v takové situaci udělali vy? Billy Ray Harris z Kansas City našel diamantový snubní prsten a vrátil ho. Prsten mu náhodou spadnul do kelímku s drobnými.

Billy Harris je opravdu čestný muž. I přesto, že je bezdomovec a peníze za šperk by mu v jeho situaci velmi pomohly, diamantový prsten si nenechal.
 

Majitelka prstenu Sarah Darlingová byla ze ztráty prstenu strašlivě nešťastná. "Ten prsten měl pro mě mnohem větší sentimentální hodnotu než jen finanční cenu,“ řekla Darlingová pro televizní stanici KCTV 5 News.
 

"Ten prsten byl tak veliký. Věděl jsem, že musel musel mít obrovskou cenu,“ vypověděl Harris o svém nálezu. Podle jeho chování je ale jasné, že i lidé na ulici si můžou zachovat charakter.
 

Pro majitelku prstenu to byl úplný zázrak, když jí ho druhý den Harris vrátil. Napadlo ji totiž, co se mohlo předcházející den stát a došla se bezdomovce zeptat, zda nenašel její snubní prsten. Ten bez zaváhaní potvrdil, že ho má.


Sarah Darlingová se mu odvděčila nevídaným způsobem, díky kterému zbohatnul. Založila mu spolu se snoubencem Billem Krejcim internetovou stránku, na které uveřejnili jeho příběh, informují tvnoviny.sk.
 

Na stránce může každý návštěvník udělat dobrý skutek a dát peníze na charitu. Putují právě Harrisovi, který se zachoval velmi čestně. Už nyní se mu lidé složili na velmi pěknou částku. Na jeho účet doputovalo v přepočtu víc jak 360 tisíc korun.
 

fim TN.cz