Vážná nemoc

Bill Clinton umírá a manželka se s ním chce rozvést, píše Globe

Sešlý Bill Clinton
Zdroj: isifa.com
Bill Clinton prý trpí ischemickou chorobou srdeční. Musel se z něj stát vegetarián.

Bill Clinton si prý užívá poslední měsíce života. Navíc mu podle časopisu manželka vyhrožuje rozvodem.

Bývalý americký prezident Bill Clinton je vážně nemocen, chřadne před očima, píše americký magazín Globe. Na titulní straně nového vydání otiskl fotografii jeho pohublé tváře s propadlými lícemi.

 

"Umírající Bill Clinton má zlomené srdce, nezbývá mu dostatek času, aby se dožil vnoučete od dcery Chelsea," tvrdí americký bulvár.

 

Bill Clinton trpí ischemickou chorobou srdeční - poruchou prokrvení srdce, která je důsledkem zužování tepen. Podstoupil dvě operace, při nichž mu lékaři zavedli čtyřnásobný bypass (přemostili zúžené srdeční tepny cévním štěpem) a provedli angioplastiku (do zúžené cévy zavedli výztuže).

 

Globe informuje, že se Clinton snaží přimět manželku Hillary, nynější americkou ministryni zahraničí, aby se s ním nerozváděla a vyčkala na jeho smrt, která je navždy rozdělí. Hillary prý zadala právníkům úkol, aby připravili rozvodovou smlouvu. Soudu ji chce podat poté, co skončí ve vládě prezidenta Baracka Obamy, tedy počátkem příštího roku.

 

[IMAGEBOX_995211]Včera si Clinton užíval s pornohvězdami, dnes míří do Prahy
[IMAGEBOX_995211]

 

Clinton, kdysi věhlasný pojídač hamburgerů, teď musí dodržovat přísnou dietu, je z něj vegetarián, upozorňuje Globe. Demokratickému politikovi, který Americe vládl v letech 1993 až 2011, bude v srpnu 66 let.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / muf