BOJÍTE se sledování přes GPS? Víme jak se BRÁNIT...

TomTom pro iPhone
Zdroj: Oficiální zdroj
iPhone s aplikací TomTom

GPS se nachází v mobilních telefonech, počítačích, ale i jako soběstačná zařízení. Jistě, GPS je skvělé, když ho chcete používat. Ale co když nechcete, aby někdo jiný použil technologii proti vám?

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

iPhone zažádá o vaši přesnou polohu pokaždé, když něco vyfotíte nebo zapnete GPS. Každý dnes vyrobený mobilní telefon už je možné sledovat přes GPS. I v případě, že nemá zabudovaný GPS přijímač, je možné ho sledovat.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Vlastníte iPhone, nebo iPad? APPLE VÁS SLEDUJE!
 

Přístroje vlastní malé gadgety, které se mohou připojit k vašemu vozu a umožňují vysledovat (někdy i v reálném čase), na které místa jezdíte. Jsou i GPS gadgety, které můžete hodit do dětského baťohu vašich dětí a sledovat každý jejich krok.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TAK TO JE ŠOKUJÍCÍ! Podívejte se, co o vás vědí telefonní operátoři
 

I velký fanoušek GPS si musí uvědomit, že může být tato technologie zneužita k hanebným účelům. Pokud máte pocit, že existuje někdo, kdo používá vaši GPS proti vaší vůli, můžete s tím něco dělat.
 

Super Mini Cigaretce Lighter GPS Blocker se jednoduše zapojí do automobilového zapalovače a začne okamžitě blokovat GPS zařízení, které by vás mohlo sledovat.


 

Vysoce výkonný GPS Blocker je dodáván se síťovým adapterem a automobilovou nabíječkou do zapalovače vozu.


 

Tato zařízení jsou jednoduchá na používání. V podstatě stačí přístroje připojit a jít. Každé z nich má odnímatelnou anténu, které ruší příjem. Obě zařízení jsou velmi kompaktní, takže je s nimi jednoduchá manipulace.


 

TN.cz