Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

těžká zranění

Bono Vox z U2 drsně boural na kole. Má šest zlomenin

Bono Vox z kapely U2
Zdroj: isifa.com
Bono Vox se těžce zranil po pádu z kola

Irský rocker Bono se vážně zranil při pádu z kola v newyorském Central Parku. Utrpěl nejméně šest zlomenin a na operačním sále strávil pět hodin. Uvedla to dnes americká média.

Předchozí zprávy k nedělnímu incidentu čtyřiapadesátiletého frontmana skupiny U2 hovořily jen o zlomené ruce. Zpěvák spadl, když se chtěl vyhnout jinému cyklistovi. Zranění zahrnují zlomeninu v oblasti oční klenby, trojitou zlomeninu levé lopatky, zlomeninu malíčku a komplikovanou zlomeninu levé paže.

 

"Byl odstraněn porušený nerv, kost pak byla vyspravena třemi kovovými pláty a 18 šrouby," řekl časopisu Rolling Stone chirurg Dean Lorich.

 

 

"Bono si poranil ruku při pádu z kola v Central Parku a bude operován. Jsme si jisti, že bude brzy zcela zdráv, takže budeme brzy zpět!" uvedla v pondělí irská skupina k odkladu své týdenní účasti v zábavném pořadu Tonight Show americké televizní stanice NBC. Rozsah poranění ani operaci zbylí tři členové bandu tehdy neupřesnili.

 

Nové poznatky o rozsahu Bonových zranění podle Rolling Stone naznačují, že skupina U2 bude možná muset odložit i začátek plánovaného turné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bono z U2 se málem zřítil s letadlem! Stroji ulétly dveře!

Rihanna, Bono, Adele: Proč tají svá opravdová jména? Známe je!

tn.cz / ČTK / gar