BRITÁNIE ZUŘÍ: Dokument ukazuje UMÍRAJÍCÍ LADY DIANU!

Fotografie umírající Diany
Zdroj: TN.cz

Britský národ je v šoku. Na filmovém festivalu v Cannes totiž bude představen dokument o smrti princezny Diany. Jeho součástí je i snímek, který zachycuje umírající princeznu po nehodě v Paříži.

Pro někoho nechutné, pro jiného senzace. To je kontroverzní dokument Unlawful Killing (Nezákonné zabití), který bude představen na letošním ročníku filmového festivalu ve francouzském Cannes. Film, který údajně odhaluje okolnosti smrti britské modly Lady Diany, financoval Mohamed Al Fater, otec jejího rovněž zemřelého milence Dodiho.

 

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY Z FILMU:

 V 90 minutovém dokumentu se promítne i černobílá fotografie, která zachycuje umírající princeznu krátce poté, co její mercedes havaroval v pařížském tunelu Pont de l´Alma. Jak napsal slovenský server tvnoviny.sk, na hrozivém obrázku jsou patrné její rysy, blond vlasy.

ČTĚTE TAKÉ:
Švédská královna se ZRANILA! UTÍKALA před fotografem!

Film údajně neuvidí široká veřejnost, ale pouze filmoví kritici a zástupci médií. Británie už se začala bouřit. I když se Buckinghamský palác oficiálně odmítl vyjádřit, ze zákulisí proniklo, že Dianini synové William a Harry jsou znechucení.

Podle Muhameda Al Fayeda prý ale i čerstvě ženatý William věřív to, že se jeho matka stala obětí spiknutí. Jak uvedl režisér kontroverzního snímku Keith Allen, Britům by neuškodil lék po cukrové horečce královské svatby, která vyvolala u všech republikánů cukrové kóma.

TN.cz