Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 7. 2012
Podvod kvůli drogám

Profesor chtěl začít nový život s krásnou Češkou, skončil ve vězení

Oxfordský profesor chtěl začít nový život s krásnou českou modelkou. Místo toho skončil ve vězení kvůli kokainu, který mu podvodníci podstrčili.

Profesor Paul Frampton (68) byl před půl rokem zadržen na letišti v Buenos Aires. Policie u něho našla dva kilogramy kokainu. Profesor však vůbec nevěděl, že něco podobného má v kufru. Po 6 měsících ve vězení se rozhodl promluvit.
 

Rozvedený muž se seznámil s českou modelkou na internetu. Po třech měsících korespondence se dohodli na schůzce, která měla proběhnout v Bolívii. Profesor za svou láskou bez váhání odjel. Žena mu slibovala, že spolu začnou nový život, informuje server Daily Mail.
 

Denisa Milaniová (32) však celou dobu neměla tušení, že se za ni někdo vydává. Milaniová je skutečnou modelkou, vyhrála titul Miss Bikiny 2007 a kariéru dělá především ve Spojených státech.
 

[IMAGEBOX_607866]Zfetovaný cizinec škrtil na brněnské ulici svou přítelkyni
 [IMAGEBOX_607866]

 

Frampton celou dobu věřil v novou lásku, v nový život s mladou a krásnou ženou. Když přiletěl na místo, kde měli svůj nový život začít, dozvěděl se, že má letět do Buenos Aires do Argentiny. Zde se místo s krásnou modelkou potkal s mužem ve středních letech, který mu předal kufr se vzkazem. Zavazadlo měl vzít sebou do Bruselu, kde na něho čeká i jeho přítelkyně. Druhý den ho ale zadržela policie.
 

Oxfordský profesor k tomu dodává, že celou dobu věřil, že si píše s mladou a krásnou ženou. Vzkazy byly velmi důvěryhodné. Žena například psala, že má ráda starší muže a že je už unavená z neustálého focení. Po dvou týdnech ve vězení mu ale pomalu došlo, že se stal obětí drogové mafie.
 

V profesorovu nevinu věří i jeho kolega a držitel Nobelovy ceny Sheldon Glashow. Otevřeně se za svého kolegu postavil a podporuje ho. Framptonovi hrozí až 16 let vězení. Zmiňovaná modelka s největší pravděpodobností o tomto případu neměla tušení.
 

tn.cz / juz
Reklama