Černá vdova Gucci: RADĚJI zůstanu VE VĚZENÍ než JÍT DO PRÁCE!

Italka Patricia Gucci (63), která byla před 13 lety odsouzena k 26 letům za to, že si objednala vraždu svého bývalého manžela, módního návrháře Mauricia Gucciho, odmítla nabídku podmínečného propuštění s tím, že nehodlá pracovat.

Poté, co Patricii nabídli předčasné propuštění, šokovala: "Ne díky, to by znamenalo, že bych si musela najít práci, a já v životě nepracovala jediný den.“
 

"Mnohem raději zůstanu ve své cele a budu dál zalévat mé květiny,“ dodala umanutě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bestie! MLÁTILA s MIMINKEM a ZMRZAČILA ho: Soudce z ní ZVRACEL!
 

Patricia si v roce 1998 najala vraha, aby zabil jejího bývalého manžela, slavného návrháře a multimilionáře. Po dvanáctiletém manželství ji opustil kvůli mladší ženě a ji ještě více rozzuřila výše jím nabízeného rozvodového vyrovnání.
 

Nabízel jí 650 000 dolarů, což ona popsala jako "ubohý pytlík lentilek“ a požadovala minimálně 1 000 000 dolarů. Když Mauricio odmítl, objednala jeho vraždu. Dostala za to 26 let, teď je tedy v polovině trestu a má nárok na podmínečné propuštění.

 

Její nepochopitelné rozhodnutí zůstat raději ve vězení, než si špinit ruce prací, asi tolik nepřekvapí ty, kteří vědí, na jak luxusní nicnedělání byla zvyklá. Shrnuje to jeden její citát: „Raději budu plakat v Rollsu než se smát na kole.“
 

Své přání zůstat za mřížemi dále odůvodnila tím, že by postrádala svoji fretku. Hlavně že nepostrádá své dvě dcery Allegru (29) a Alessandru (36), které žijí v milánském bytě, kde celá rodina bydlela, když byl její manžel ještě naživu.

 

TN.cz