MRTVOLA PŘED BARÁKEM

Černý pasažér vypadl z letadla. Našli ho mrtvého na ulici

Mrtvola
Zdroj: isifa / Splash News / Christopher Peterson / Splash News
ilustrační foto

Mrtvého muže našli v londýnské čtvrti Mortlake. Ta leží zhruba 16 kilometrů od letiště Heathrow. Jedná se pravděpodobně o černého pasažéra, který vypadl z letadla.

Hrůzostrašné překvapení čekalo v neděli ráno na obyvatele londýnského předměstí. Na ulici mezi auty leželo tělo mrtvého muže. Jednalo se asi o třicátníka, pravděpodobně původem ze severní Afriky.
 

"Kousky jeho těla byly prostě všude, policie je označila kužely. Rozptýlily se zhruba 5 až 10 metrů od sebe, jeden byl i před mým autem“ řekl Billy Watson, obyvatel čtvrti Mortlake a dodává: to bylo jako když praštíte melounem o zem, ležel obličejem dolů, nohy měl podél zdi a hlavu vedle obrubníku.“
 

Podle všeho by se mohlo jednat o černého pasažéra, který vypadl z letadla mířícího na letiště Heathrow, to je od místa nálezu vzdáleno ještě asi 16 kilometrů. Nešťastník tedy musel padat z výšky několika set metrů.
 


Mluvčí metropolitní policie uvedl: "Zavolali nás, že našli mrtvé tělo na ulici. Muž byl na místě prohlášen za mrtvého. Ještě čekáme na výsledky pitvy a identifikaci mrtvého muže. Jedna z vysvětlujících možností je, že to byl černý pasažér z letadla.“
 

ppp TN.cz