Kuriózní výmluva

Chlapec (10) ukradl auto rodičům. Policistům tvrdil, že je trpaslík!

Militantní sádrový trpaslík.
Zdroj: Oficiální zdroj
Ilustrační foto
Téma:

Když malý výtržník havaroval, policii tvrdil, že je trpaslík, který si doma zapomněl řidičák. Vtipná výmluva mu ale nepomohla.

Desetiletý norský chlapec přišel s originální výmluvou, když dnes ráno naboural auto svých rodičů do zasněžené příkopu. Policii řekl, že je trpaslík, který si zapomněl vzít řidičský průkaz.

 

Chlapec žije nedaleko města Dokka, přibližně 110 kilometrů severně od norské metropole Oslo. Malý Nor naložil svou osmnácti měsíční sestru do auta a směřoval k prarodičům žijícím v oblasti Valdres, vzdálené asi 60 kilometrů, uvedla ve zprávě tisková agentura Reuters.

 

Školák ujel více než desetikilometrovou vzdálenost, pak najednou náhle sjel ze silnice do příkopu. Našel jej řidič sněhového pluhu a zalarmoval policii. "Rodiče se probudili a zjistili, že děti zmizely a někdo zmizel s jejich autem. Byli pořádně rozrušení, jak si jistě umíte představit," řekl mluvčí policejního okresu Vest Oppland.

 

 

"Chlapec řekl řidiči sněhového pluhu, že je trpaslík, a že si doma zapomněl řidičský průkaz, " popsal dále situaci policejní mluvčí. Policie oznámila, že nebyla vznesena žádná obvinění a případ je uzavřen. "Mluvili jsme s rodiči a jsem si úplně jistý, že v budoucnu budou dávat velmi dobrý pozor na obě děti i na klíče od auta," dodal mluvčí.

 

Související témata:
pet tn.cz / tvnoviny.sk