Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

husarský kousek

Chlapec uvízl v automatu na hračky. Vlezl tam pro plyšáka

Když necháte dítě chvíli bez dozoru, může se stát, že ho najdete uvězněného v automatu na hračky. Jako tohoto chlapce, který si tam vlezl pro plyšáka.

Do automatu nejde většinou ani strčit ruku. Čtyřletému Aidenu Mooreovi se podařilo vlézt tam celý, přestože díra byla pouze 25 cm široká. Když se mu nepodařilo vyhrát plyšového psa, rozhodl se, že si pro něj dojde. Ven už to ale nešlo.

 

Jeho šestiletý bratr Coen přivolal alarmem obsluhu a šel informovat i rodiče, co se jeho bratru přihodilo. "Coen za námi přiběhl celý vysmátý a sdělil nám, že Aiden uvízl v automatu na hračky," vypráví matka Telegraphu. "Ze začátku jsme měli trochu strach, mysleli jsem si, že se mu tam zasekla ruka. Ale když jsme tam přišli, Coen seděl uprostřed a s velkým úsměvem svíral nového plyšáka. Trochu jsme se báli, ale Aiden tam byl úplně v pohodě. Shromáždil se kolem něj dav lidí a on si užíval být středem pozornosti."

 

OBRAZEM: Žena uvízla v kontejneru! Hasiči ji museli vystříhat

 

Situace se ale trochu zkomplikovala, když obsluha nemohla najít klíč k otevření přístroje. "Syn se ale vůbec nebál. Když to konečně otevřeli, lidé mu tleskali," pokračuje matka. "Vůbec ale nechápu, jak se tam dostal. Ta díra byla jen o něco širší než jeho ramena. Budu na něj muset dávat větší pozor."
 

tn / anš