Telefon vzplál

Dívce (14) začal hořet mobil v kapse při vyučování! Utrpěla vážné popáleniny

Ohořelý iPhone
Zdroj: facebook.com
To je iPhone, který začal hořet školačce v kapse

Neuvěřitelný šok utrpěla čtrnáctiletá dívka, té ve škole při vyučování začal v kapse hořet telefon. Naštěstí díky rychlému zásahu spolužáků a učitelů se podařilo oheň uhasit, přesto dívka utrpěla popáleniny druhého stupně.

Mnoho teenagerů si svůj život bez chytrého telefonu snad ani nedovede představit. Čtrnáctiletá Američanka však na příhodu se svým iPhonem jen tak nezapomene. Ve škole jí totiž začal v zadní kapse hořet. I přes včasný zásah spolužáků a učitelů, utrpěla popáleniny druhé stupně! Uvedl to britský zpravodajský portál Daily Mail.
 

I přes otřesný zážitek dívka byla velmi statečná, prý požádala o to, aby se po ošetření mohla vrátit zpátky do školy. Nicméně zdravotníci i učitelé ji po ošetření doporučili, aby šla raději domů.
 

Dívka dostala iPhone dárkem od své matky před dvěma měsíci.
 

Nikdo si nedokáže vysvětlit, proč v podstatě nový telefon začal hořet. Jeden z opravářů iPhonů upozornil, že některé starší telefony měly teplem poškozené baterie, ale nikdy se s tím nesetkal u nového telefonu. "Zejména baterie ve výrobcích od Applu jsou velmi bezpečné," dodal.
 


Není to tak dávno, kdy se podobný případ osmnáctileté Fanny. Té explodoval její Samsung rovněž v kapse. Také ona utrpěla bolestivé popáleniny druhého a dokonce i třetího stupně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V Počátkách hořelo! Víme, co se stalo

Vítězslav Jandák málem přišel při požáru o dům!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
tn.cz / hmr