Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Čtyři psi roztrhali v německém Durynsku tříletou dívku

Psi dívku napadli, když její teta a jejich majitelka odešla na zahradu. Dívka zraněním na místě podlehla. Její prabička leží v nemocnici.

Čtyři stafordštírští bulteriéři zabili tříletou dívku a vážně zranili také její prababičku, která se holčičku snažila zachránit. Psi patří tetě napadené dívky, u které byla na návštěvě.


Tříletá dívka byla společně se sedmdesátiletou prababičkou na návštěvě u své tety ve vesnici Oldisleben-Sachsenburg v německé spolkové zemi Durynsko. Psi na dívku zaútočili ve chvíli, kdy teta odešla z domu na zahradu. Prababička se snažila děvče, které držela v náručí uchránit, avšak to se jí nepovedlo. Upadla a psi se vrhli na dívku.


Majitelka psů podle vlastních slov nic nezaznamenala. Teprve, když se jeden ze psů vrátil s krvavými fleky na krku, tak zjistila co se stalo a zavolala záchranáře.


Dívka zraněním, která jí psi způsobili, podlehla na místě. Její prababička utrpěla vážná zranění a záchranka ji převezla do nemocnice.


Policie okamžitě zahájila vyšetřování, čtyřiačtyřicetiletá majitelka psů je podezřelá ze zabití z nedbalosti.


Policie uvedla, že dívka byla na návštěvě u své tety několikrát a psi ji znali. Až do útoku s nimi nebyly žádné problémy.
Veterinář všechny čtyři psy utratil.

muf tn.cz / Mediafax