Sexuálního obtěžování se v Británii dopouštějí už čtyřleté děti

Morálka upadá a hranice se posouvají ve všem. Průzkumy ve Velké Británii, že čtyřleté děti jsou dnes vylučovány ze škol, kvůli sexuálnímu obtěžování.

Téměř 15 tisíc mladistvých bylo podle serveru The Sun v posledních pěti letech vyloučenou nebo jinak potrestáno za sexuální prohřešky. Násilí se dopouštěli i na učitelích. Z toho 1100 dětí bylo teprve žáky základních škol, někteří ještě v přípravkách.

 

Případy se týkají chlapců i dívek. Ve školách v Dorsetu, Yorkshiru, Wiltshiru and Západním Midlandsu vyhodili teprve čtyřleté kluky. V Birminghamu zase pětiletou holčičku. Děti byly potrestány za sexuální zneužívání, napadení, obtěžování a obscénní chování. Třináctiletý chlapec v Denbighshire byl suspendovaný za stáhnutí kalhot spolužákovi. Ve Westminsteru devítiletý chlapec dokonce sexuálně napadl zaměstnankyni školy a stejně stará holčička obtěžovala jiného dospělého.


ČTĚTE TAKÉ:

Zoufalá matka: Můj syn je od 11 závislý na pornu

 

Miranda Suit z charity, která se zabývá ochranou dětí, obviňuje lehce dostupné porno na internetu. "Toto chování, jako například nevhodné dotýkání, se stávají normální pro děti, které to sledují on-line," vysvětlila. Další odborník se zase domnívá, že je to způsobeno sexuální výchovou nízkém věku.
 

anš TN.cz