Matka tyranka

Dceru přilepila ke zdi a zkopala ji, zbytek života prožije za mřížemi

Elizabeth Escalona
Zdroj: oficiální zdroj
Krutá matka na snímku Dallasské policie.

Dvouletou Jocelyn nejdříve kopala do břicha, pak ji praštila kojeneckou lahví a přilepila lepidlem na zeď. Za kruté týrání své dcery poslal americký soud třiadvacetiletou matku na 99 let do vězení.

Soud neměl s Elizabeth Escalonovou žádné slitování. Pro její hrůzný čin měl soudce jen tvrdá slova. Ve vězení krkavčí matka stráví 99 let. "Mlátila jse ji, kopala do ní. Pořád dokola," vypověděla u soudu Escalonová.

 

Pětinásobná matka v září 2011 neuvěřitelným způsobem trápila svou dvouletou dceru. Nejdříve ji kopala do břicha, uhodila ji kojeneckou lahví a nakonec její ruce přilepila vteřinovým lepidlem na zeď. A to vše jen proto, že malá Jocelyn se prý neuvěřitelně pomalu učila chodit sama na záchod.

 

Malá dívka skončila s těžkým krvácením do mozku, zlomeným žebrem, mnohonásobnými pomhožděninami a kousanci v nemocnici. Několik dní ležela v kómatu.

 

 

Teď se o ní a její sourozence stará babička. Matky, která ji zanechala takové šrámy na těle i na duši, se teď nemusí bát. Elizabeth může o propuštění za dobré chování požádat nejdříve za 30 let.
 

tn.cz / muf