Skončila v nemocnici

Dceru W. Houston našli v bezvědomí ve vaně. Chtěla snad následovat matku?

Bobbi Kristina Brown a Whitney Houston
Zdroj: isifa.com

V bezvědomí a ve vaně plné vody byla v sobotu nalezena dcera zpěvačky Whitney Houston jednadvacetiletá Bobbi Kristina Brown. V nemocnici po resuscitaci začala opět dýchat. Podle posledních informací je ovšem stále v bezvědomí a kvůli otoku mozku je na jednotce intenzivní péče.

Za necelé dva týdny to budou tři roky, co zemřela legenda Whitney Houston. Našli ji ve vaně v hotelovém pokoji. Pod vlivem drog, na kterých byla závislá, se utopila.

 

Nebýt manžela a rychlé pomoci záchranářů, stejně tragický osud by postihl i její dceru Bobbi Kristinu Brown. Tu v sobotu v deset ráno místního času bezvládnou ve vaně plné vody našel její partner s kamarádem. Okamžitě přivolali pomoc.

 

Nejdříve dorazili policisté, po nich záchranka. Zdravotníkům se ji při resuscitaci povedlo přivést k dýchání. Nicméně podle posledních zpráv webu TMZ.com a oficiálních facebookových stránek Bobbi Kristiny Brown, je momentálně na jednotce intenzivní péče kvůli otoku mozku a dýchají za ni přístroje.

 

GALERIE: Bobbi Kristina Brown, dcera Whitney Houston

1
/
6
Zdroj: isifa.com
Bobbi Kristina Brown

 

Případem se teď zabývá policie, která prošetřuje okolnosti neštěstí.

 

Jednadvacetiletá Bobbi Kristina se loni vdala za o tři roky staršího Nicka Gordona, který s ní vyrůstal v jednom domě jako bratr. Whitney Houston si ho osvojila, když mu bylo devět, nikdy ho ovšem neadoptovala.

 

Vzkaz, který Bobbi Kristina Brown zveřejnila na Twitteru před několika dny. Matka jí stále chybí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rok od smrti Whitney Houston: Připomeňte si její největší hity

Celebrity, jejichž mrtvoly viděl celý svět: Houston, Monroe i Jackson

Související témata:
TN.cz