Chudák

Děsivá smrt! Holčičku (1,5) ubil nevlastní otec, měla 12 zlomenin!

Addison zemřela poté, co ji nevlastní otec zmlátil
Zdroj: YouTube.com

Měla před sebou celý život, ale nebylo jí dopřáno si ho užít. Do života totiž malé holčičce v pouhých 16 měsících vstoupil brutální nevlastní otec, který bezbrannou dívenku zabil!

Codymu Geddingsovi bylo čtyřiadvacet, když měl hlídat tehdy 16timěsíční Addison Weastovou. Žil totiž s její matkou a fungoval jako dívčin nevlastní otec.


Jenže to byl otec, kterého by si nikdo nepřál - už ve svém mladém věku byl totiž souzený za vraždu. Těžko říct, zda to matka Addison nevěděla, nebo jí to bylo jedno. Výsledek je nicméně nesmírně tragický.


Geddings totiž jednoho dne náhle přivolal zdravotníky s tím, že holčička vypadla z postýlky a zranila se. Záchranáři ovšem velmi rychle zjistili, že jim mladík lže.


Addison totiž měla dvanáct! zlomenin lebky, takže by z postýlky musela vypadnout tak desetkrát, na beton a z dvacetimetrové výšky. Geddings tak byl zakrátko obviněn z dívčiny vraždy a podle San Francisco Globe i odsouzen. Americký portál ovšem výši trestu neuvádí. Tak jako tak už to nevinné Addison život nevrátí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Související témata:
TN.cz