galerie Přehlídka utrpení

Děsivé FOTO: Mumie zvířat i přežívající mrtvoly, to je zoo hrůzy

Děsivé fotografie ze zoo v Gaze - 3
Zdroj: isifa.com
Téma:

Měla to být atrakce. Jenže po několika letech je zoo v Khan Younis v pásmu Gazy, zoo hrůzy. Ve výbězích a klecích jsou mrtvá zvířata i jejich mumie. Ta, která přežila, jsou jen přežívající mrtvoly. Trpí totiž hlady a žízní. Za vše může konflikt mezi Izraelem a Palestinou.

Tyto fotky jsou jen pro opravdu silné povahy. Rozkládající se těla zvířat, částečně mumifikovaná těla i zbídačená a vyhladovělá zvířata, lépe řečeno přežívající mrtvoly. To je obrázek, který je k vidění v zoo hrůzy v Khan Younis v Pásmu Gazy.

 

Podle slov majeitele zoo Mohammeda Awaida je za zvířecím armagedonem konflikt právě v Pásmu Gazy mezi Izraelem a Palestinou. Zaměstnanci zoo se tak o zvířata nemohou starat a ani je krmit.

 

Ty tak živoří, jsou o hladu a žízni a pozvolna umírají!

 

GALERIE: Děsivé fotografie ze zoo v Gaze

1
/
7
Zdroj: isifa.com
Děsivé fotografie ze zoo v Gaze - 1

 

Zoo South Forest Park v Khan Younis v Pásmu Gazy bylo otevřeno v roce 2007. Už během několikatýdenní ofenzívy izraelské armády proti hnutí Hamas v prosinci 2008 v zoo zahynulo několik zvířat. Ošetřovatelé se totiž k nim nemohli dostat a nakrmit je. Zvířata tak uhynula.

 

Historie se opakovala i nyní. Ošetřovatelé se opět nemohli nějakou dobu dostat ke zvířatům. Když se tam konečně dostali, objevili doslova zvířecí armagedon.

 

 

Úřady jsou situací zděšeny. Navíc vyšlo najevo,že když bylo potřeba nějaké zvíře ošetřit, nepřijel na místo žádný veterinář, ale vše bylo konzultováno jen po telefonu s odborníky v Egyptě.
V Pásmu Gazy je celkem pět zoologických zahrad, ale zařízení v Khan Younis je jediné v tak příšerném stavu.

TN.cz