nepochopitelný čin

Děsivý nález! V lednici supermarketu ležela těla dvou miminek. Kdo je tam dal?

Mrtví novorozenci 2
Zdroj: Enex

Otřesný nález včera udělala ruská policie v supermarketu na předměstí Jekatěrinburgu. V lednici tam ležela těla dvou novorozenců. Úřady kvůli tomu zahájily rozsáhlé vyšetřování.

Těla dvou miminek ležela v lednici jednoho ze supermarketů ve městě Věrchnaja Pyšma, které tvoří severní předměstí Jekatěrinburgu ve Sverdlovské oblasti (zhruba střední Rusko). Zatím není vůbec jasné, jak se těla do mrazáku dostala, kdo je tam dal a proč.
 

Supermarket bude uzavřen, ale nikoli kvůli této události. S jeho uzavřením se už počítalo a tělíčka miminek byla objevena při vystěhovávání obchodu. Podle předběžného odhadu policistů ležela v chladničce několik dní.
 

 

Policie zatím nezná ani pohlaví obou novorozenců. Čeká se na zahájení pitvy, která by měla prozradit víc. Například to, zda se děti narodily živé či mrtvé nebo jak zemřely. Policie teď vyslýchá pracovníky supermarketu a snaží se osvětlit, kdo všechno měl k lednici přístup a zda tak těla dovnitř mohl uložit výhradně někdo ze zaměstnanců nebo třeba i zákazník.
 

Kromě toho policisté vyrazili na kontrolu ženských ordinací, klinik a porodnic. Rovněž teď kontrolují vybrané chudé a problémové rodiny ve městě a okolí. Vyšetřením otřesného případu byla pověřena speciální policejní skupina, která je přímo pod kontrolou ministerstva vnitra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vzdala byste se vlastního dítěte?

tn.cz / gar