Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Popálené miminko

SAMOVZNÍCENÍ: V rodině začalo z ničeho nic hořet už druhé dítě

Samovznícení šestidenního dítěte
Zdroj: Oficiální zdroj
Indická žena má podivný problém se svými dětmi, samovzněcují se.

Ve čtvrtek se odehrál případ, kterému lze jen těžko uvěřit. Jen devět dní staré novorozeně začalo samo od sebe hořet, alespoň to tvrdí jeho rodiče. A není to prý poprvé, co se něco podobného v rodině stalo!

Minulý týden bylo jedno dítě v Indii převezeno do nemocnice s popáleninami na celém těle. Chlapcova matka, paní Rajeswariová, úřadům vypověděla, že její dítě začalo ve čtvrtek z ničeho nic samo hořet - jen devět dní poté, co se narodilo. Na případ upozornil britský deník Daily Mail.

 


Dítě je teď v péči lékařů v nemocnici v Čennaj - hlavním městě indického státu Tamilnádu. Tým doktorů včetně pediatra, psychiatra a plastického chirurga zjišťuje, co se mohlo stát. "Poslali jsme vzorky ohořelé tkáně na vyšetření. Výsledky budou do dvou dnů," uvedl doktor N Gunasekaran.

 


Případ je o to kurióznější, že to není poprvé, kdy se něco takového v rodině stalo. Paní Rajeswariová prohlásila, že její tehdy tříměsíční syn Rahul takovým způsobem vzplanul v roce 2013, a to dokonce čtyřikrát. Případ vyšetřuje i tamní policie. Nebyl by to ale první případ samovznícení na světě

 

ČTĚTE TAKÉ:

Záhada černookých dětí opět děsí lidstvo! Jedno bylo spatřeno v Anglii

Záhadní netvorové z minulého století: Tyhle stvůry jste mohli potkat v cirkuse

pet TN.cz