Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dětem dali vypít tekutý čistič odpadů!

Servírka v restauraci měla ročnímu chlapečkovi a šestnáctiměsíční holčičce nalít do lahviček vodu, Ke zděšení rodičů se servírka po chvíli vrátila a řekla jim, že jejich dětem místo vody omylem nalila průmyslový čistič. Chemikálií popálená batolata, která se mezitím napila, skončila v nemocnici.

Matka Daniela (12 měsíců) Claire šla s přáteli Stuartem a Dianou a jejich dcerou Sophií (16 měsíců) na oběd do restaurace v britském Sheffieldu. Rodiče požádali servírku, aby dětem dolila do lahviček čistou vodu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Školák (12) se oběsil. Utýral ho dívčí gang

 

Když se ale děti napily, začaly strašlivě kašlat. "Vybídli jsme je, ať se té vody napijí víc, ale to jejich stav očividně zhoršilo,“ popsuje matka malého Daniela Martinová. “Honem jsme z lahviček odšroubovali uzávěry a zjistili jsme, že uvnitř je nějaká příšerná chemikálie. Vrátila se servírka a řekla, že se omlouvá, ale že jim omylem nalila tekutý čistič odpadů. Myslela jsem, že si snad dělá legraci.“
 

Bohužel nedělala. Nezodpovědný personál restaurace nechal čistič ve džbánu na vodu a nepozorná servírka tekutinu automaticky nalila do lahviček, aniž by se přesvědčila, že to skutečně voda je.
 

Obě děti skončily v nemocnici s popáleninami, ale naštěstí nezaplatily za hloupost někoho jiného životem, protože čistič byl naředěný. "Lékaři nám řekli, že kdyby byl koncentrovaný, rozežral by dětem vnitřnosti. Vůbec nesnesu pomyšlení, jak to mohlo dopadnout,“ svěřila se maminka Sophie Diana Watkinsonová. Oboje rodiče podle listu Daily Mail podali na restauraci žalobu.

 

 

hel TN.cz