Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

To se podívejme! DĚTI má učit NAHÁ KARKULKA s vlkem v POSTELI!

Žáci základních škol v Rusku dostali vskutku originální učebnici. Je v ní známá pohádka o Červené Karkulce, která se od původní verze zajímavě liší. Karkulka je v ní sexy krasavice, která se ve známé scéně s vlkem svlékne a vleze za ním do postele!

Rodiče dětí z druhých tříd nevěřili svým očím a proti bizarní učebnici protestovali tak vehementně, že ji pedagogické nakladatelství Prosvěsčenije bude stahovat z trhu.
 

ČTĚTE TAKÉ:

HRŮZA! Holčička (3) se ZABÍJÍ pojídáním ŽÁROVEK a CIHEL!
 

Červenou Karkulku všichni známe. Holčička jde za babičkou, vlk ji předběhne, babičku sežere, vleze si do její postele, pak sežere i Karkulku, přijde myslivec, rozpáře mu břicho a babičku s Karkulkou zachrání.
 


 

V kontroverzní ruské verzi ale vlk ležící v babiččině posteli vyzve Karkulku, aby si k němu šla lehnout. Ta se svlékne (!), jeho přání vyhoví a v posteli se pak podivuje anatomickým zvláštnostem vlkova těla.
 

Karkulku přitom autor vykreslil jako nápadnou krasavici, jejíž vzhled omračuje širé okolí. Pohádka navíc nekončí zrovna optmisticky, vlk Karkulku prostě sežere a myslivec se nedostaví.
 

"Knížka je předobrazem reformy ruského vzdělávacího systému. Jaká je doba, taková je výchova," napsal dnes ironicky ruský bulvár Komsomolskaja pravda s odkazem na rozporuplnou ruskou školskou reformu a k textu připojil Karkulku stylizovanou jako polonahou go-go tanečnici.
 


 


 

 

 

 

TN.cz