Smutný příběh

Dívka (14) kvůli šikaně spáchala sebevraždu na večírku! Byla prý příliš krásná!

Sarah Clerkson
Zdroj: facebook.com
Téma:

Svět dospívajících je někdy hodně krutý! Tato skutečnost se stala osudnou čtrnáctileté dívce. Vrstevníci ji šikanovali, protože byla moc krásná. Dívka nátlak nevydržela a zabila se!

Čtrnáctiletá Britka ze severního Durhamu měla ty nejlepší předpoklady prožít spokojený život. Sudičky jí do kolíbky nadělily krásu i inteligenci. Bohužel se jí ale nedostalo dost odvahy čelit všem nástrahám světa.

 

Skupina vrstevníků na ni žárlila, protože byla velmi hezká. Sarah Clerksonová se tak stala terčem jejich slovních útoků. Nikomu o svém trápení neřekla a sama se nedokázala se svou situací vyrovnat.

 

Nakonec se uchýlila k zoufalému kroku. Zabila se přímo na večírku svého spolužáka, kde byla i skupina lidí, která jí způsobovala trápení. Dívka se tedy vymluvila na to, že se necítí dobře a schovala se do jednoho z pokojů v horním patře domu.

 

 

Zamkla se v pokoji a spáchala sebevraždu. Návštěvníci večírku pak vyrazili dveře, aby se k Sarah dostali. Snažili se ji resuscitovat, ale přivést ji zpět k životu se již nepodařilo. "Byl tam alkohol, ale žádné drogy," řekl deníku Daily Mail jeden z návštěvníků o večírku. Policie zatím nezveřejnila, jakým způsobem dívka svůj život ukončila. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Věra Martinová bojuje o existenci: Zničil ji záhadný virus!

Proč se tahle krásná modelka oběsila? Víme to a je to šok!

TEST: Mohla by ses stát obětí šikany?
VAŠE PŘÍBĚHY: Musela jsem odejít ze školy kvůli šikaně
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě málem dohnala k sebevraždě

Související témata:
pet TN.cz