video ze sýrie

Myslel si, že mu syna vzal CHEMICKÝ útok. Pak ho ale našel a zhroutil se štěstím

V Sýrii se stal zázrak. Muž se setkal se synem, o kterém si myslel, že už je mrtvý. Dojetím se pak zhroutil. Vzhledem k situaci, která v Sýrii panuje, se není čemu divit. Češi útok na Sýrii nepodporují.

Situace v Sýrii je velmi vážná. Po chemickém útoku, při kterém zemřelo několik stovek lidí včetně dětí, desítky lidí postrádá své blízké. Stejnou zkušenost prožil i muž v tomto videu. Ten se potkal se svým malým synkem, o kterém byl přesvědčen, že mu ho vzal chemický útok.
 

Po opětovném setkání se otec nedokázal udržet na nohou a zhroutil se. Se synem v náručí se potácel k zemi. O syna se v tu chvíli museli postarat příbuzní a přátelé, kteří byli celé události svědky.

 


 

Několik dní se otec trápil, když si myslel, že jeho syn nepřežil hrozný útok, během kterého bylo stovky mrtvých. Během těchto strašlivých událostí, které Sýrií postihly, se najde alespoň jeden šťastný konec.
 

Češi útok na Sýrii nechtějí
 

České ministerstvo zahraničí uvedlo, že jediné účinné řešení syrského konfliktu je diplomatické a mírové. Ozbrojený zásah české ministerstvo zahraničí nepodporuje.

 

TN.cz