ČELNÍ NÁRAZ

DRSNÉ VIDEO: Motorkář nedostal přednost a natočil svou smrt

Motorkář David Holmes natočil svou poslední jízdu na motorce. Na silnici A47 se projížděl, pravda velmi rychle, ale naprosto nepochopitelně nedostal přednost od vozidla z protisměru, které odbočovalo přes jeho pruh. Náraz, let, náraz do stromů... David byl na místě mrtvý.

Davidovi bylo 38 let, na motorce jezdil moc rád a hodně rychle, jak přiznala jeho matka. Osudnou se mu stala nepozornost protijedoucího řidiče, který si Davida na motorce nevšiml a začal odbočovat přes jeho pruh.

 

Obrovskou rychlostí řítící se David už neměl šanci vůbec zareagovat. Následovala srážka, let a náraz do stromů. David neměl šanci přežít. Celou nehodu natočila jeho kamera, kterou měl připevněnou na helmě.

 

 

Záběry se nyní rozhodla zveřejnit britská policie, která je použila v rámci videa, které má varovat řidiče před nebezpečnou jízdou. Souhlas se zveřejněním videa poskytla samozřejmě Davidova matka.

 

Z videa je patrné, že o život můžete přijít během maličké chviličky. A nemusí to být vaše chyba. Stačí, aby si vás někdo nevšiml na silnici a je konec. Řidič vozidla, který odbočil do dráhy Davidovy motorky, byl shledán vinným z neopatrného řízení. To už ale Davidovi život nevrátí...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tohle VIDEO není návod: Kolotoč pomocí motorky rozhodně neroztáčejte, dopadnete jako mladík na něm!

Dara až na kůži: Vdova chce zaplatit odhlášení skútru a pracovní neschopnost

Související témata:
hru TN.cz