Video: Horor před kamerami

Děsivé video: Důchodce (†63) uvěznily dveře metra a souprava se rozjela!

Mrazivé záběry pořídily bezpečnostní kamery v moskevském metru. Na nich je zachycen důchodce Ivan Gudina (†63), který zůstal uvězněn ve dveřích metra. To se rozjelo a důchodce doslova rozmačkalo.

Muž nejprve chtěl do jednoho z vozů nastoupit, vzápětí se ale rozhodl necestovat, během vystupování ze soupravy se následně zasekl ve dveřích. Muži mezi dveřmi uvízla noha a vlak se rozjel. U vchodu do tunelu čekal důchodce, který doslova visel na dveřích zvenčí, už jen silný náraz, který ho usmrtil.

 

Lifenews.ru uvádí, že vedení moskevského metra se incident snažilo údajně utajit a policejní vyšetřovatelé se o tragické smrti cestujícího dozvěděli pouze z médií. A to přesto, že vyšetřování takových případů spadá do kompetence státní policie.

 

Muži zákona už proto celý případ začali podrobně vyšetřovat včetně strojvedoucího, který soupravu vedl, píše server tvnoviny.sk. Důchodce, který tragicky zahynul nebyl z Moskvy a dosud není známo, proč ve městě byl. Policie zatím neúspěšně pátrá i po jeho příbuzných.

 

kos TN.cz