Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nevítaný host

Expřítele objevila žena 12 let po rozchodu na půdě svého domu

Vyděšená žena
Zdroj: isifa.com
Matce pěti dětí v Jižní Karolíně udělal její bývalý přítel ze života horor, který nemá obdoby - ilustrační foto

Matka pěti dětí zažila příběh jako vystřižený z hororu. Žena totiž objevila expřítele dvanáct let po rozchodu na půdě svého domu.

V městečku Rock Hill v Jižní Karolíně slyšela žena z půdy svého rodinného domu nejprve tajemné zvuky. Pak jednou v noci zahlédla, jak ze stropu nad její postelí "vyrůstají" hřebíky. Vypadalo to, jako kdyby je někdo nahoře přibíjel. Nakonec se ale ukázalo, že to nebyl žádný úkaz z kategorie paranormálních jevů. Na svědomí měl vše expartner ženy, který se tajně nastěhoval na půdu.


Když se na stropě objevily zmiňované hřebíky, poslala na "obhlídku" staršího syna a synovce aby zjistili, odkud zvuky pocházejí. Rodina si nejdříve myslela, že hluk způsobilo nějaké zvíře, které našlo pod střechou jejich domu útočiště. Když ale syn a synovec ženy vyšli schody na půdu, našli tam muže, píše server tvnoviny.sk s odvoláním na WCNC.

 

Když je uviděl, okamžitě vzal nohy na ramena. Nevítanému návštěvníkovi se podařilo bez problémů uniknout, protože využil momentu překvapení, přesto v něm chlapci poznali bývalého přítele ženy.


Žena okamžitě zalarmovala muže zákona. Policisté zjistili, že nevítaný host se do domu musel dostat přes otevřené dveře, nebo okno (nebo si pořídil klíč), protože žádné poškození po násilném vniknutí do nemovitosti vyšetřovatelé neobjevili. Dosavadní vyšetřování ukázalo, že muž mohl bivakovat na půdě zhruba dva týdny. Biologické potřeby vykonával do lahví od minerálek, které byly plné jeho moči i stolice.

 

 

Vztah mezi mužem a ženou skončil před dlouhými dvanácti lety, naposledy se ale oba osobně setkali přibližně rok před jeho "zabydlením" na půdě. Žena svého expartnera tehdy pozvala do domu, aby jí něco opravil. Později však muže zavřeli za krádež (právě své bývalé ukradl auto) a dva týdny předtím, než byl odhalen na půdě, ho z vězení propustili. Pravděpodobně díky tomu, že dům předtím navštívil, se v něm dokázal orientovat a věděl, které z jeho prostor nejsou obydlené a nechodí do nich často ani jejich majitelé.

 

Expartner také v podkroví domu vyvrtal díru do stropu, který se nacházel nad ložnicí a přes ni měl nerušený výhled na to, co se dělo v posteli a pravidelně ženu špehoval i při sexu. Policie po muži stále pátrá a hrozí mu opět pobyt ve vězeňské cele.

kos TN.cz