Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2012 13:05

Sadista brutálně zavraždil kamaráda! Inspiroval se hororem Saw

Několikanásobně trestaný a psychicky narušený muž posedlý horory zasadil 120 bodných ran svému kamarádovi. Po brutální vraždě se chlubil, že to bylo jako scéna ze Saw.

Šílený sadista Benjamin Scott (32) z britského Sheffieldu brutálně zmasakroval svého souseda a kamaráda Garyho Beeche (†44). Zasadil mu několika noži a nůžkami nejméně 120 ran do hlavy, tváře a zad, vydloubal mu oči a nechal ho vykrvácet.
 

Potom dorazil do domu své přítelkyně Amandy Perrinové, se kterou má čtyři děti, řekl jí, že ji moc miluje a otázal se, jestli na něj počká, zatímco bude ve vězení. Když se Scotta, kterého jen několik týdnů před činem propustili z psychiatrického oddělení, Amanda zeptala, co provedl, prohlásil, že ubodal souseda "podle hororu Saw“.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vraždil na vycházce z psychiatrické léčebny, dříve i znásilňoval
 

Policie ve Scottově bytě našla DVD s kompletní sérií těchto děsuplných filmů, jež patří k subžánru extrémně krvavých hororů zvanému torture porn, tedy doslova mučící porno. Lidé jsou v nich vcelku bezdůvodně pravidelně brutálně vražděni a mučeni.
 

Scott, který byl několikrát odsouzen za krádež, dostal ve středu za bestiální vraždu 15 let a soudce Peter Openshaw mu nařídil ústavní léčbu na dobu neurčitou. "Jedná se o vysoce nebezpečného jedince, který představuje trvalé ohrožení okolí,“ uvedl.
 

hel TN.cz
Reklama