Žačku (†13) brutálně znásilnil a zavraždil mladý vyvrhel!

Třináctiletou Agnes extrémně brutálním způsobem znásilnil a zavraždil mladík (17), kterého přijali na školu, přestože už jednou znásilnil kamarádku. Francouzská veřejnost je pobouřena a případ na mimořádném zasedání řešila i vláda, uvádí server novinky.cz

Třináctiletou školačku Agnes Marinovou vylákal sedmnáctiletý vyvrhel do lesa nedaleko školy, kde ji obzvlášť příšerným způsobem znásilnil a zavraždil a následně její tělo spálil.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Teenager (14) znásilnil britskou důchodkyni (70)!
 

Veřejnost je rozhořčena a zdrcení rodiče nebohé dívky tvrdí, že dcera mohla žít, nebýt neuvěřitelné nedbalosti školy.

 


 

Na tu byl přijat, přestože několik jiných škol ho odmítlo, protože byl loni stíhán za znásilnění své kamarádky. Ve škole v Chambon-sur-Lignon ale usoudili, že mladík po propuštění z vazby pro své okolí už nepředstavuje nebezpečí.
 

Ředitel ústavu se brání, že neměli o chlapci dost informací, jen věděli, že je "problémový“. Podle některých právníků škola skutečně ani nemohla mít k dispozici všechny informace, protože ještě nebylo uzavřeno vyšetřování.
 

Událostmi se  kvůli pobouřené veřejnosti na pondělním mimořádném zasedání zabývala i vláda a ministr spravedlnosti hodlá celou záležitost prověřit. Premiér François Fillon se potom vyjádřil, že "problémoví“ mladiství tohoto kalibru by měli být umisťováni do zabezpečených vzdělávacích zařízení

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz