Domácí násilí

Manžel dal Sáře takovou ránu, že přišla o oko! FOTO UVNITŘ

Takhle Sára vypadala, než přišla o oko
Zdroj: Sarah Kelly

Je to příběh, kterému se snad ani nechce věřit. To, co začalo jako nevinná hádka mezi manželi, skončilo brutálním napadením a ztrátou oka. A stačila jen jediná rána pěstí!

Třetího srpna 2013 si Australanka Sára Kellyová vyjela s manželem a pětiletým synkem na rodinný výlet. Ten ovšem skončil předčasně kousek severně od města Perth v loděnicích.


Tam se Sára s manželem pohádali. Muž ovšem svou "argumentaci" zakončil brutálním úderem sevřenou pěstí do manželčina obličeje. Výsledkem byla přeražená lícní kost, zlomený nos a natržení pravého oka.


Poslední zmíněné zranění bylo nejvážnější a vyžádalo si desetidenní hospitalizaci. A následky si čtyřiatřicetiletá žena ponese až do smrti - oko je totiž natolik poškozené, že přestalo fungovat a Sára tak částečně oslepla.Jako kdyby to nestačilo, na útok si Australanka vzpomene pokaždé, když projde kolem zrcadla. Nemluvě o tom, že i když jí bulva nakonec zůstala, je na první pohled jasné, že se jedno z jejích očí nehýbe a lidé se jí na to pořád ptají.


Sářina nyní už bývalého  manžela Alana Jamese Williamse minulý týden soud poslal na rok a půl do vězení. Po uplynutí půlky trestu si navíc může požádat o podmínečné propuštění.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Podívejte se: Michal David se předvedl s parádním monoklem

Krásná modelka po útoku bělidlem oslepla!

Související témata:
pez TN.cz