Zbytečné neštěstí

Holčička (1) spadla do umyvadla s vařící vodou. Bojuje o život

Holčička v umyvadle
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Patnáctiměsíční holčička, kterou matka pořádně nehlídala, vylezla v koupelně na skříňku a odtud sklouzla do umyvadla, kde se opařila vařící vodou. Má popáleniny na 50 procentech těla.

Neštěstí se stalo v D´Iberville v americkém Missouri. Podle příbuzné, která nechtěla být jmenována, byla holčička velmi zvídavá, její matka Jessica Ann Saundersová se o ni ale pořádně nestarala a nedávala na ni pozor.
 

Dítě se v nestřeženém okamžiku vytratilo do koupelny a tam se vyškrábalo na skřnku, odkud zřejmě sklouzlo do velkého umyvadla, kam chvilku předtím matka vylila vařící vodu. Jak k neštěstí  přesně došlo, intenzivně vyšetřuje policie. “Pořád vyslýcháme několik svědků,“ uvedl seržant Terry Hines pro Daily Mail.
 

Holčička byla převezena do popáleninového centra nemocnice Birmingham. Její stav je kritický. Pokud přežije, bude mít doživotní následky. Matka bude pravděpodobně obviněna ze zanedbání péče. Policie v jejím domě také našla velké množství syntetické marihuany a podezřívá ji z distribuce drog.
 

hel TN.cz