Dceru (†1) utopila v kýblu, přítel to sledoval přes Skype

Matka (26) strčila své teprve roční dceři hlavu do kýblu a utopila ji. Její přítel vraždu sledoval v přímém přenosu na internetu přes videohovor.

Yasmin Chaudhryová žijící v norském Oslu svoji roční holčičku utopila ve 3 hodiny ráno během videohovoru, který vedla se svým přítelem z Británie přes Skype.
 

Strčila dítě do kýblu s vodou hlavičkou napřed, protože ji tak prý chtěla potrestat za to, že ji dcera "budila a neposlouchala“ a ona ji chtěla "srovnat“.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Sestra s přítelem bestiálně umučila bratra (†15)
 

O své "výchovné metodě“ se v průběhu hnusné vraždy radila online s přítelem, který její počínání sledoval přes webkameru. Oba ale popírají, že bylo jejich záměrem dítě zabít.
 

Vyšetřovatelé kvůli otřesnému případu, který se v Norsku právě dostal před soud, letěli muže krátce před Vánoci konfrontovat. Policejní inspektorka Kristin Rusdelová uvedla: "Oba přišli se stejnou story, ale v určitých detailech se jejich výpovědi liší.“
 

"Chaudhryová tvrdí, že strčit dítěti hlavu do kýble ji navedl přítel. On tvrdí, že to byl jejich společný nápad jak holčičku ukáznit.“
 

Muž, jehož jméno nebylo zveřejněno, ale který není otcem dítěte, také tvrdí, že holčičku chtěli jen "trochu potrestat". "Když zjistili, že se dítě utopilo, velice je to prý vyděsilo a chtěli to zamaskovat,“ uzavřela inspektorka pro britský The Sun.
 

Chaudhryová se se svým internetovým přítelem ve skutečném životě setkala jen jednou, potom spolu komunikovali asi rok přes Skype. Hororový čin spáchali v říjnu 2010. Žena potom zavolala pohotovost a lékařům tvrdila, že holčička do kýble spadla sama nešťastnou náhodou.
 

Vzápětí byla zadržena a obviněna z vraždy. Ve čtvrtek bylo rozhodnuto, že ve vazbě zůstane do 4. února. Z vraždy byl obviněn i Brit a britská strana by měla do té doby rozhodnout, zda bude vydán do Norska.
 

hel TN.cz