Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.10. 2011 16:55

Holčičku (2) PŘEJELI a NIKDO jí NEPOMOHL! Je v komatu a svět se BOUŘÍ!

Malá Číňanka Yue Yue bojuje v nemocnici o život poté, co ji přejely dvě dodávky za sebou, mezitím kolem prošlo osmnáct lidí a až devatenáctý (!) jí pomohl. Oba řidiči jsou již ve vězení. Informaci přinesl Daily Mail.

Holčičku bezohledně přejely dvě auta za sebou. Na šokujícím videu, které znechutilo celý svět, je vidět, jak kolem jejího tělíčka lhostejně procházejí lidé, aniž by se jí pokusili pomoci. Až devatenáctá osoba, uklízečka, se zachovala jako člověk.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívenku (2) srazila dodávka! LIDÉ JI BEZ ZÁJMU OBCHÁZELI! Pomohla až uklízečka!

 

Oba řidiči, kteří skončili ve vězení, i kolemjdoucí bez srdce se trapně vymlouvají, že dívenku na „tmavé ulici“ neviděli. Jeden ze řidičů se dokonce pokusil uplatit otce dívenky s tím, že ji neviděl, protože právě telefonoval.
 

Holčička zůstává v komatu, ale už se jí daří s pomocí přístrojů dýchat a vrátil se jí trochu cit do ručiček. Lékaři se však obávají, že došlo k těžkému poškození mozku. Rodiče jsou zoufalí.

 

 

Na internetu vzniklo tisíce blogů týkajících se apatie lidí, kteří ji nechali ležet zraněnou na ulici. Na čínském ekvivalentu Twitteru Sina Weibo se pod titulkem „prosím skoncujte s bezcitností“ objevilo 4,4 miliony otřesených komentářů.
 

Chen Xianmei, uklízečka, která jako jediná dívce pomohla a tím možná zachránila život, dostala od autorit odměnu 1 750 dolarů.

 

TN.cz
Reklama