Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

děsivý masakr

Hororová vražda: Danielovi H. (37) uřízli hlavu zaživa!

Pětiletá holčička přišla o otce příšerným způsobem. Nejdříve mu odřízli hlavu a tu pak spolu s tělem hodili do šachty. Vražda se stala v Žihárci nedaleko Šaly. Za tímto otřesným činem by měly být dva mladíci a otec jednoho z nich.

Otřesný masakr se projednává u slovenského soudu. Přítelkyně Daniela Horvátha tam poprvé pohlédla do očí jeho brutálním vrahům. Podle obžaloby jejímu druhovi odřízli hlavu zaživa. Daniela před více než rokem dva dny před Vánoci v hospodě v Žihárci surově zmlátili tři muži. Majitel místního baru a zároveň řezník (40), jeho syn (18) a kamarád (19) ho pak na kolečku odvlekli do zahrady, kde mu řeznickým sekáčem živému oddělili hlavu od těla. Vše hodili do žumpy.
 

Po dvou dnech, když už věděli, že Daniela hledá i policie, mrtvolu a hlavu ze žumpy zase vytáhli, dali do sudu a odvezli autem o 25 kilometrů dál do Šoporně. V bývalých jatkách tam uříznutou hlavu s tělem ukryli do šachty.

 

 

Atila nejprve vypověděl, že Danielovi hlavu usekl otec. U soudu, ale vše vzal na sebe a tvrdí, že vraždil on. Jeho otce, který byl na začátku podezřelý číslo jedna tak z vazby propustili. Nyní je prý v Nizozemsku. Další jednání bude 15. května . Pokud mladíkům dokážou vinu, mohou dostat 25 let až doživotí .
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

„Mohla to být vražda!“ říká Sylvester Stallone o smrti syna

hel TN.cz