strašné neštěstí

Hororové video: Televiznímu kuchařovi (42) se neotevřel padák, rozsekal se o útes!

Téma:

Oblíbený kuchař a otec dvou dětí o víkendu tragiicky zahynul poté, co se mu po seskoku neotevřel padák. Jeho poslední okamžiky života zachytil na kameru šokovaný divák.

Známý španělský televizní kuchař Dario Barrio (†42) narazil do útesu. Zemřel poté, co se mu během letu nepodařilo otevřít padák.
 

Tragédie se stala během Mezinárodního leteckého festivalu na podhůří Sierra Segura v provincii Jaen ve Španělsku. I přes snahu záchranářů se Daria nepodařilo oživit a prohlásili ho na místě za mrtvého.
 

Závěrečné okamžiky Barriovho života zachytil na kameru divák. Děsivý moment nárazu byl upraven z důvodu jeho příliš drastické povahy. Pořadatelé v prohlášení uvedli, že Barrio byl zkušeným parašutistou a nad tím, co se stalo, vyjádřili hlubokou lítost.

 

 

Dario se stal slavným šéfkuchařem poté, co se objevil v populárním španělském televizním pořadu "Todos contra el Chef", potom měl několik vlastních pořadů Do vaření se zamiloval už v raném věku. Během své kariéry pracoval také v Londýně, Curychu a na několika místech v USA. Hvězdy španělské zábavy vzdali šéfkuchaři hold.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pan Zajíc z Ordinace: Jeho představitel se zřítil s letadlem!

Video určené těm, co se rádi škodolibě smějí: Reportérka žuchne do vody

Související témata:
hel TN.cz