Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2011 19:15

HRŮZA: Slováci našli 2 oběti "kanibala z Kysaku!" Těla dívek NEBYLA CELÁ!

kanibal matej čurko
Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenští policisté objevili hrob dvou žen, podle všeho obětí "kanibala z Kysaku". Informuje o tom v úterý agentura SITA.

Slovenský policejní prezident Jaroslav Spišiak na tiskové konferenci v Bratislavě oznámil, že údaje z počítače kanibala Mateje Čurka dovedly policisty na "podezřelé místo". Tam objevili improvizovaný oltář se svíčkami.

Na místě policie nalezla také krumpáč a hrob v podobě vykopané jámy se dvěma tělky. V něm ležely pozůstatky mladých žen přikryté fólií.Jedno bylo nahé, na druhém byly části oblečení. Oblečení na jednom z těl bylo podle policistů shodné s oblečením nezvěstné Lucie Uchnárové ze Sniny, z jejíž vraždy je Čurek podezřelý.Nedaleko oltáře policisté nalezli místo, kde byly skoby, lana a čakan, kterým Čurko

ČTĚTE TAKÉ:
ŠÍLENÉ! Ruského kanibala chytli, když JEDL JÁTRA OBĚTI!


Druhou zabitou ženou je patrně Elena Gudjáková z Oravského Veselého. Těla obětí nebyla celá.

Matej Čurko zemřel ve čtvrtek v košické nemocnici na následky střelného zranění.

KDO BYL MATEJ ČURKO ALIAS KANIBAL Z KYSAKU?Před tím na internetu uveřejnil inzerát, v němž hledal dobrovolníky, které by mohl sníst. Na inzerát odpověděl Švýcar, který o všem informoval policii. Při úterním zatýkání muž, kterého slovenská média přejmenovala na "kanibala z Kysaku", začal střílet a zranil policistu. Sám byl postřelen a hospitalizován v nemocnici. Lékaři jeho stav od počátku označovali za kritický.

PODÍVEJTE SE NA POHŘEB KANIBALA Z KYSAKU

Mediafax