Hrůza! V Tokiu zabíjejí psy a kočky plynem!

Hrůznou smrt zažívají psi a kočky v japonských útulcích. Zvířata, která se nepodaří vrátit majitelům, či jsou neudatelná novým majitelům, zplynují. Třicet minut se zvířata trápí v plynové komoře, pak je spálí.

Zoufalé pohledy psů, snaha utéci ven ze železného vězení do kterého proudí plyn. Postupně zvířata umírají. Jsou to doslova jatka. Ročně v japonských plynových komorách zahyne 200 tisíc psů a koček.

 

Důvodem pro tyto hromadné vraždy zvířat je šílenství po domácích mazlíčcích a snaha o jejich množení. V Japonsku je evidováno 23 milionů domácích zvířat a stále přibývají. Ne všechna se však podaří udat, a tak ta neudatelná končí v jedné ze 108 plynových komor, které provozuje japonská vláda. Oficiálně se jim však říká eufemisticky "krabice na sny".

 

ČTĚTE TAKÉ:

TYRANA udal soused! Jeho BRUTALITU na psovi natočil a pověsil na FACEBOOK…

 

V Chibě, městě které leží 80 kilometrů od Tokia, má útulek takových krabic šest. Každá z nich je pro asi 30 zvířat. Ročně tu usmrtí více než 5 tisíc koček a přes 2 tisíce psů.

 

Zplynování psů tu probíhá každé úterý a pátek. O půl deváté ráno nažene zřízenec zvířata do boxů a stiskne zelený knoflík. Do smrtící krabice začne proudit oxid uhličitý a za deset minut je z boxu slyšet jen tiché fňukání. Za půl hodiny jsou všechna zvířata v krabici mrtvá.

 

Jejich zdechliny jsou pak spáleny v krematoriu.. Popel je vyhozený do bílých plastikových boxů s nápisem "průmyslový odpad".
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / muf