Odpyká si doživotí

Hrůzný čin: Feťák umlátil batole, rušilo ho při loupení

Plačící dítě
Zdroj: isifa.com
Téma:

Zdrogovaný zloděj, který umlátil k smrti desetiměsíčního Zaydena Veala, zatímco spal ve své postýlce, byl dnes odsouzen k doživotnímu vězení.

V pátek v časných ranních hodinách rodiče malého Zaydena očekávali výsledek soudu s vrahem jejich syna. Australský soud se po krátkém proslovu vyslovil naprosto jasně: "Jediný možný trest za takovýto zločin je doživotní vězení, společnost musíme před takovýmto typem lidí ochránit."

 

V noci ze 14. na 15. června 2012 se Harley Hicks vloupal do domu Casey a Jamese Vaelových. Pod vlivem drog se snažil odnést co nejvíce věci, když se malý Zayden probudil a rozplakal, ve snaze ho umlčet vytáhl Hicks po domácku vyrobený obušek a umlátil bezbranného Zaydena třiceti silnými ranami k smrti.

 

Dalšího dne ráno následoval naprostý šok. Casey přišla k postýlce svého malého synka, který byl celý od krve a tak pohmožděný, že ho stěží poznala.

 

Vražedná zbraň byla nalezena později u Hickse doma na jednom konci pokryta jeho DNA a na druhém krví bezbranného hošíka. Po zatčení se Hicks snažil svalovat vinu na jiné osoby a během vyšetřování konstantně lhal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT INTERNETU: Dvouměsíční miminko řekne tátovi ´miluji tě

Nejroztomilejší chůva na světě: Pejsek ochraňuje mimino

Související témata:
TN.cz