Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Facebooková kamarádka

HRŮZNÝ ČIN: Sedmnáctiletá dívka vyřezala Natálii miminko z těla!

Natálii zabila sedmnáctiletá dívka a dítě jí vyřezala z těla
Zdroj: facebook.com

Tento případ otřásl i zkušenými kriminalisty. Teprve sedmnáctiletá dívka totiž brutálně zavraždila o tři roky starší těhotnou ženu. Poté jí ještě vyřezala její nenarozené dítě z břicha!

Staly se kamarádkami přes Facebook. Po nějaké době se rozhodly navštívit. Dvacetiletá Nathaly Cartas Leonová však vůbec netušila, co ji na návštěvě u o tři roky mladší Guadalupe Salinas Hernandezové čeká. Hned po příchodu se totiž Guadalupe na ni vrhla a zabila ji!

 

Nejdříve ji povalila a omráčila tupým předmětem, poté ji ještě ubodala. Těhotná Nathaly ihned zemřela. Jenže to nebylo zdaleka vše. Řádění sedmnáctileté Guadalupe pokračovala. S nožem, s nímž ubodala Nathaly, ji totiž vyřezala nenarozené miminko s břicha! Tragédie se odehrála v polovině prosince v mexickém městě Reynosa, píše britský Daily Mail.

 

Obě ženy se seznámily přes Facebook. Nathaly hledala potřeby pro miminko a právě díky tomu si s Guadalupe si začaly psát. Psaly si dlouhé hodiny. Po nějaké době se Nathaly rozhodla Guadalupe navštívit. Netušila ale, že jí to bude stát život.

 

 

Když se po několika hodinách Nathaly nevracela domů, rodina zalarmovala policii. Mezitím Guadalupe vyrazila i s "vyřezaným" dítětem do nemocnice. Tam předstírala, že to je její dítě, které zemřelo během domácího porodu. Lékaři ale zjistili, že dítě nezemřelo přirozenou cestou a zavolali policii. Poté se sedmnáctiletá Guadalupe k hrůznému činu přiznala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Manželka herce Baldwina (57) je opět v tom!

Těhotná Kate už bříško neschová, je vidět i pod kabátem

TN.cz / hmr