video je to frajer!

HIT INTERNETU: Policista nevypnul kameru a rozjel to!

Téma:

Že jsou policisté nudní suchaři? Neplatí to ve všech případech. Hrdina videa nechal zapnutou kameru při hlídkování ve městě a jen tak mimochodem vystřihl s rádiem hit Shake it Off od Taylor Swift. Video teď baví lidi po internetu po celém světě.

Policista z Delaware se (asi proti své vůli) stal populárním po celém světě. A to vše jen kvůli tomu, že zapomněl vypnout kameru v autě (nebo ji nevypnul schválně) a za jízdy si pak střihnul duet s hvězdou Taylor Swift. Informoval portál tvnoviny.sk.

 

Video našli v kameře policisté, když kontrolovali natočené záznamy. A rozhodli se, že si ho nenechají jen pro sebe. Dokonce mají v plánu podobná vtipná videa zveřejňovat pravidelně na svém Facebooku. Video za 10 dní vidělo už přes 26 milionů lidí.


 

Policisté k videu připsali i vzkaz pro Taylor Swift, zpěvačku, se kterou si policista zazpíval: "Doufáme, že se vám to bude líbit... a Taylor Swift, jestli se na to díváš, tak promiň!" Zpěvačka samozřejmě video už viděla a sdílela ho na svém účtu na Twitteru.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po zpěvákovi ze SuperStar jde policie. Viní ho z podvodu za tisíce eur

Kuriozní zásahy policie: Hledali pavouka, naháněli krávu a dovolali se i na porodní sál

Související témata:
hru TN.cz